Завдяки Фонду N-iX для боротьби з COVID-19, компанія передала медичним закладам столиці та Київської області 1100 респіраторів класу FFP3 та 1000 наборів захисту. 

У червні 2020 року N-iX підтримав проєкт  #AntiVirus, Асоціації "IT Ukraine", який має на меті запобігти поширенню коронавірусу і допомогти медичним працівникам України в боротьбі з ним. Долучившись до проєкту, N-iX спрямував допомогу туди, де її найбільше потребували. 

Компанія придбала засоби захисту на суму 303 780 грн, зокрема:

  • Київській міській клінічній лікарні №6 – 500 респіраторів класу FFP3 та 500 наборів захисту; 
  • Київській міській клінічній лікарні №5 – 500 респіраторів класу FFP3 та 500 наборів захисту; 
  • Вишгородській обласній лікарні – 100 респіраторів класу FFP3. 

«Коли ми в N-iX створювали наш фонд для боротьби з COVID-19, нашою основною ціллю було зробити максимальний вплив у спільнотах, де ми живемо і працюємо. На перших етапах дуже важливо було забезпечити якомога більшу кількість людей тестуванням, щоб запобігти поширенню вірусу, тому ми спрямували значну частину коштів на закупівлю 8000 експрес тестів. Сьогодні ми бачимо велику потребу у допомозі медичним працівникам та підтримці української медицини. Тож у травні N-iX виділив 150 тис. грн на страхування медиків, а зараз долучився до проєкту AntiVirus Асоціації IT Ukraine і придбав засоби індивідуального захисту для лікарень Києва та Київської області. Ми сподіваємось це надасть додаткове відчуття впевненості та підтримки людям, які кожного дня борються з вірусом, - коментує Андрій Павлів, CEO та засновник N-iX.

Нагадаємо, в березні N-iX створив благодійний фонд для боротьби з COVID-19, який наповнюється 50% на 50% компанією та працівниками. У квітні компанія закупила 8000 SARS-COV-2 експрес-тестів для тестування у Львівській та Київській області. У травні N-iX долучився до ініціативи United for Health Львівського IT Кластеру та Львівської обласної державної адміністрації і скерував 150 тис. грн на страхування медиків у Львові та Львівській області. Крім того, компанія надає свою експертизу - допомагає розробляти ІТ-рішення для Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради. 

N-iX вдячний усім партнерам за допомогу, а також працівникам компанії за їхню підтримку і пожертви.

Our PR team will be happy to help you with your queries

Contact PR TEAM

By N-iX July 03, 2020
SHARE:

About N-iX

N-iX is an Eastern European software development service company that helps businesses across the globe expand their engineering capabilities and develop successful software products. Founded in 2002, N-iX has formed strategic partnerships with a variety of global industry leaders and Fortune 500 companies, including OpenText, Fluke Corporation, AVL, Lebara, Currencycloud, TuneIn, and many others. With more than 2,000 professionals, N-iX offers expert solutions in software engineering, cloud-native services, data analytics, embedded software, IoT, machine learning, and other tech domains covering a wide variety of sectors, including finance, manufacturing, telecom, supply chain, to name a few.

Connect with our experts
Get in touch
logo logo