Перші 2500 SARS-COV-2  експрес-тестів уже прибули в Україну. Тести були використані для масового тестування у м. Львів та області, а також передані для потреб декількох медичних закладів у Київській області.

Українська ІТ компанія N-iX долучилася до протидії пандемії, створивши благодійний фонд, який наповнюється 50% на 50% компанією та працівниками. У фонд уже вдалося зібрати 1,546 млн грн. Частину цієї суми було використано для закупівлі 8 тисяч експрес-тестів для масового тестування в рамках проекту “United for health” Львівського ІТ Кластеру. Крім того, N-iX забезпечив усіх працівників компанії та їхні сім’ї можливістю за потреби пройти тестування на COVID-19. 

«Здоров’я та життя українців залежить як від кожного з нас, так і від відповідальної позиції бізнесу. Ми вдячні нашим працівникам за активну підтримку ініціативи компанії - у фонд N-iX для подолання COVID-19 було пожертвувано 773 тис. грн. Компанія подвоїла цю суму до 1,546 млн грн, і ми очікуємо додаткові надходження у фонд у травні”, – прокоментував Андрій Павлів, засновник та CEO компанії N-iX.

Крім того, компанія надає свою експертизу - допомагає розробити декілька ІТ-рішень для Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради. Серед них - інтерактивна карта поширення захворювань на COVID-19 у Львові та Львівській області. 

Серед інших ініціатив - скерування коштів на закупівлю засобів індивідуального захисту, які вкрай необхідні медичним установам. Так компанія планує підтримати заклик Львівської обласної державної адміністрації щодо закупівлі засобів для захисту медиків Львова та Львівської області. 

Our PR team will be happy to help you with your queries

Contact PR TEAM

SHARE:
By N-iX April 17, 2020
About N-iX

N-iX is an Eastern European provider of software development services with 1000+ expert software engineers onboard that power innovative technology businesses. Since 2002 we have formed strategic partnerships with a variety of global industry leaders including OpenText, Novell, Lebara, Currency Cloud and over 50 other medium and large-scale businesses. With delivery centers in Ukraine and Poland, we deliver excellence in software engineering and deep expertise in a range of verticals including finance, healthcare, hospitality, telecom, energy and enterprise content management helping our clients to innovate and implement technology transformations.

Connect with our experts
Get in touch
logo logo