Компанія створює спеціальний благодійний фонд для подолання COVID-19 в Україні та ініціює масову закупівлю експрес-тестів на SARS-COV-2.

“Ми не можемо залишатись осторонь, коли перед світом і перед нашою країною стоять такі виклики. Упродовж минулого тижня ми працювали з нашими партнерами і думали, як ми можемо зробити максимальний вплив на ситуацію, - коментує Андрій Павлів, засновник та керівник компанії N-iX.

Для нас надзвичайно важливо захистити наших працівників та підтримати їх у цей непростий час. Позитивний досвід Південної Кореї, Сингапуру, та інших країн показує, що лише масове тестування та ізоляція можуть зупинити новий коронавірус. Ми створили спеціальний фонд для протидії COVID-19, який буде наповнюватися 50% на 50% компанією та працівниками, і плануємо найближчим часом скерувати перші 2 млн гривень на закупівлю 10000 експрес-тестів

Цього тижня ми запускаємо благодійний збір коштів серед наших працівників, які при купівлі тестів для себе і своїх рідних автоматично зможуть придбати тести, які будуть спрямовані у ті лікарні, де вони найбільш потрібні. Таким чином ми не лише зможемо підтримати наших працівників, а також допомогти великій кількості наших громадян отримати доступ до діагностування на COVID-19”, - розповідає Андрій Павлів.

Сьогодні компанія вже запустила ряд ініціатив для захисту своїх працівників та боротьби з пандемією і продовжує залучати партнерів та колег для швидких та консолідованих дій. Серед них:

  • Усі офіси N-iX працюють у віддаленому режимі, усі події переведені в онлайн режим;
  • Сформовано фонд N-iX для захисту здоров’я працівників і протидії COVID-19;
  • Запускається збір коштів для закупівлі експрес-тестів серед працівників N-iX (при купівлі одного тесту для себе ви жертвуєте мінімум два для інших);
  • Виділяються 2 млн гривень на закупівлю експрес-тестів на SARS-COV-2;
  • Ведеться робота з постачальниками тестів, для того щоб забезпечити якомога більшу кількість людей швидким діагностуванням;
  • Закупівля тестів та скерування їх у місцеві лікарні, масштабування ініціативи.
  • Підтримка ініціатив Львівського IT кластеру в об’єднанні IT спільноти для спільної боротьби з COVID-19;

Варто зазначити, що під час прес-конференції у Женеві, яка відбулась 16 березня голова ВОЗ Тедрос Аданом Гебреісус наголосив на важливості тестування. Він заявив: “У нас є просте послання усім країнам. Тестуйте, тестуйте і ще раз тестуйте. Усі країни повинні мати змогу протестувати усіх, у кого є підозра, не можна побороти цю пандемію наосліп. Без належного тестування на SARS-COV-2 неможливо ізолювати усі випадки і розірвати ланцюг інфікування новим коронавірусом, який зараз швидко несеться світом”.

На разі важко визначити точну кількість інфікованих в Україні і виявити осередки розвитку хвороби. N-iX має на меті зробити тести доступними для усіх своїх працівників, а також дати можливість кожному в компанії купити експрес-тести для інших.

Тільки разом ми зможемо подолати цей глобальний виклик. Не будьте байдужими, залишайтеся вдома і будьте здоровими.

Our PR team will be happy to help you with your queries

Contact PR TEAM

SHARE:
By N-iX March 21, 2020
About N-iX

N-iX is an Eastern European provider of software development services with 1000+ expert software engineers onboard that power innovative technology businesses. Since 2002 we have formed strategic partnerships with a variety of global industry leaders including OpenText, Novell, Lebara, Currency Cloud and over 50 other medium and large-scale businesses. With delivery centers in Ukraine and Poland, we deliver excellence in software engineering and deep expertise in a range of verticals including finance, healthcare, hospitality, telecom, energy and enterprise content management helping our clients to innovate and implement technology transformations.

Connect with our experts
Get in touch